Kosmetika

Potřebujete zapomenout na každodenní starosti, které se víc a víc projevují na stavu vaši pleti? Udělejte si radost a najděte chvilku času jen pro sebe a nechte se hýčkat.
Krásná a zdravá pleť je nedocenitelným pokladem každé ženy. Intenzita a kvalita péče, kterou své pleti pravidelně dopřáváme, se odráží na vzhledu naší pleti již dnes, ale mnohem více se projeví za několik měsíců či let. Nikdy není příliš brzy či pozdě se starat o svou pleť, výsledky Vás totiž provázejí celým životem.
Základem mladistvé a svěží pleti je starostlivá domácí péče, jejímž nezbytným doplňkem je pravidelné profesionální ošetření v kosmetickém salonu, které může pomoci při řešení problémů všech typů pleti, při běžných kosmetických vadách pleti nebo při prvních projevech stárnutí.

Ačkoliv je pleť dostatečně pružná, aby odolala opotřebování, na zralejší pleti se rychleji projeví nemoc, dietní chyby, nedostatek cvičení, spánku nebo vliv pracovního prostředí.

Pokožka plní mnohem více funkcí než jen hezký obal. Hraje nejen důležitou roli v pochodech uvnitř těla, ale chrání nás před škodlivými vlivy okolního prostředí. Velký význam má masáž, která je asi nejpříjemnější a nejúčinnější součástí kosmetického ošetření a je to úkon, který si sám nikdo neudělá. Dnes již není kosmetické ošetření zbytečným luxusem, svěřit se do péče odborníků je u nás spojením příjemného s užitečným.

Klient je zároveň milým hostem, o kterého se staráme tak, aby se k nám vždy rád vracel a ještě nás s klidným svědomím mohl doporučovat dále.

Ke kosmetickému ošetření pleti používáme vysoce účinné přípravky profesionální české značky ATOK ORIGINAL.